Kielich do granity PALMA NEON Spirala 350ml / 170 szt.
Kielich palma neon to połączenie klasycznego wzoru palmy z nowoczesnym kolorem neonowym. Możemy pochwalić się, że jako pierwsi na rynku stworzyliśmy taki produkt. Dostępny w 5 wersjach kolorystycznych: czerwony, różowy, niebieski, pomarańczowy, fioletowy. Napój w takim kielichu wygląda niezwykle apetycznie. Jesteśmy przekonani, że niebawem stanie się hitem na nocnych imprezach takich jak koncerty, dyskoteki, wieczory kawalerskie i panieńskie.
Specyfikacja produktu
| Pojemność | 350 ml |
|---|---|
| Wzór | Palma |
| Kolory (wieczka) | |
| Ilość w zestawie | 170 szt. |
| Materiał | Wykonane z atestowanych surowców, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Całościowo wyprodukowane w Polsce. |
| Pakowanie | W opakowaniu zbiorczym do samodzielnego złożenia. |
| EAN13 | 5906395298266 |
| Marka | IceCup |
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Kielich do granity Palma Neon Spirala 350 ml to propozycja dla punktów, które chcą podawać mrożone napoje w formie widocznej z daleka i mocno nastawionej na efekt wizualny. Model łączy popularny wakacyjny motyw palmy z nowoczesnym, neonowym kolorem oraz spiralną słomką, dzięki czemu granita od razu nabiera bardziej imprezowego charakteru. Kielich dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych: czerwonej, różowej, niebieskiej, pomarańczowej i fioletowej, co ułatwia dopasowanie opakowania do różnych smaków oraz stylu punktu sprzedaży.
Pojemność 350 ml sprawdzi się jako atrakcyjna porcja granity dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Neonowa palma oraz spirala szczególnie dobrze pasują do sprzedaży podczas koncertów, dyskotek, wieczorów panieńskich i kawalerskich, festynów, imprez plenerowych, a także w lokalach sezonowych przy plażach, basenach, promenadach czy parkach rozrywki. Przezroczysty kielich mocno eksponuje kolor napoju, dlatego warto łączyć go z intensywnymi syropami do granity, np. o smaku arbuza, mango, truskawki, cytryny, pomarańczy lub niebieskiej maliny.
W zestawie znajduje się 170 sztuk kielichów do samodzielnego złożenia. Produkt wykonano z atestowanych surowców przeznaczonych do kontaktu z żywnością i wyprodukowano w Polsce. Kielichy oraz słomki są wielokrotnego użytku, można je myć i ponownie napełniać, oferując klientom dolewki do tego samego kubka. To opakowanie stworzone dla sprzedawców, którzy chcą wyróżnić granitę kolorem, tropikalnym motywem i mocnym, neonowym akcentem.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także