Kulki do Bubble Tea LICZI 3.2kg
Kulki żelowe z płynnym środkiem o smaku liczi w zalewie cukru inwertowanego. Przed użyciem, należy je odsączyć. Popping Boba to nie tylko doskonały dodatek do Bubble Tea, ale także do mrożonej kawy, smoothie, drinków czy deserów. Te małe, kolorowe kulki pękają w ustach, uwalniając orzeźwiający, owocowy sok. Dzięki nim napoje i desery zyskują nie tylko wyjątkowy smak, ale też atrakcyjną teksturę i element zabawy. Wypróbuj Popping Boba i wnieś swoje ulubione napoje na zupełnie nowy poziom!
Specyfikacja produktu
| O smaku | liczi |
|---|---|
| Waga netto | 3.2kg |
| Waga netto (po odsączeniu) | 2.2kg |
| Ilość w zestawie | 1 szt. |
| EAN13 | 5906516603382 |
| Marka | IceCup |
Wartości odżywcze:
| Wartość odżywcza na 100g Dotyczy produktu po odsączeniu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 381 kJ /90 kcal |
| Tłuszcz w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g 0 g |
| Węglowodany w tym cukry | 22 g 22 g |
| Białko | |
| Błonnik pokarmowy | 0,9 g |
| Sól |
Po otwarciu: 1 miesiąc w temperaturze (0-12℃)
Przechowywać przed otwarciem: 0℃ - +35℃
Zalecane: Aby uzyskać najlepszy efekt konsystencji, zaleca się przechowywać w temperaturze (0-12℃) i chronić przed światłem, w przypadku dłuższego przechowywania (>1 miesiąc).
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Kulki do Bubble Tea LICZI 3.2 kg to delikatny, egzotyczny dodatek typu popping boba, który nadaje napojom subtelnie słodki smak i lekko kwiatowy aromat. Perełki mają sprężystą, żelową otoczkę oraz płynne wnętrze o smaku liczi, które po przegryzieniu przyjemnie pęka w ustach. Dzięki temu gotowa bubble tea staje się bardziej atrakcyjna nie tylko wizualnie, ale również pod względem tekstury i odbioru smakowego.
Liczi to propozycja dla lokali, które chcą wprowadzić do menu łagodniejszy, orientalny akcent dobrze pasujący do herbat zielonych, jaśminowych, czarnych i owocowych. Kulki można wykorzystać także w lemoniadach, smoothie, koktajlach, drinkach bezalkoholowych, mrożonych napojach oraz deserach lodowych. Świetnie komponują się z mango, kiwi, brzoskwinią, jagodą, granatem, ananasem czy zielonym jabłkiem, pozwalając tworzyć lekkie, świeże i eleganckie receptury Bubble Tea.
Opakowanie 3,2 kg, z wagą netto po odsączeniu 2,2 kg, sprawdzi się w kawiarniach, lodziarniach, punktach Bubble Tea, food truckach i lokalach gastronomicznych obsługujących regularną sprzedaż napojów. Kulki są zanurzone w zalewie z cukru inwertowanego, dlatego przed użyciem wystarczy je odsączyć i dodać bezpośrednio do kubka lub deseru. Produkt marki IceCup dobrze współgra z szerokimi słomkami, kubkami 500-700 ml, foliami wieczkowymi, syropami oraz koncentratami herbacianymi, ułatwiając przygotowanie efektownej i spójnej oferty Bubble Tea.
11 innych produktów w tej samej kategorii: