Kulki do Bubble Tea TRUSKAWKA 3.2kg
Kulki żelowe z płynnym środkiem o smaku truskawki w zalewie cukru inwertowanego. Przed użyciem, należy je odsączyć. Popping Boba to nie tylko doskonały dodatek do Bubble Tea, ale także do mrożonej kawy, smoothie, drinków czy deserów. Te małe, kolorowe kulki pękają w ustach, uwalniając orzeźwiający, owocowy sok. Dzięki nim napoje i desery zyskują nie tylko wyjątkowy smak, ale też atrakcyjną teksturę i element zabawy. Wypróbuj Popping Boba i wnieś swoje ulubione napoje na zupełnie nowy poziom!
Specyfikacja produktu
| O smaku | truskawki |
|---|---|
| Waga netto | 3.2kg |
| Waga netto (po odsączeniu) | 2.2kg |
| Ilość w zestawie | 1 szt. |
| EAN13 | 5906516603382 |
| Marka | IceCup |
Wartości odżywcze:
| Wartość odżywcza na 100g Dotyczy produktu po odsączeniu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 381 kJ /90 kcal |
| Tłuszcz w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g 0 g |
| Węglowodany w tym cukry | 22 g 22 g |
| Białko | |
| Błonnik pokarmowy | 0,9 g |
| Sól |
Po otwarciu: 1 miesiąc w temperaturze (0-12℃)
Przechowywać przed otwarciem: 0℃ - +35℃
Zalecane: Aby uzyskać najlepszy efekt konsystencji, zaleca się przechowywać w temperaturze (0-12℃) i chronić przed światłem, w przypadku dłuższego przechowywania (>1 miesiąc).
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Kulki do Bubble Tea TRUSKAWKA 3.2 kg to klasyczny dodatek typu Popping Boba, który sprawdzi się w niemal każdej owocowej i mlecznej kompozycji. Żelowe perełki z płynnym środkiem o smaku truskawki są zanurzone w zalewie z cukru inwertowanego, dlatego przed podaniem wystarczy je odsączyć i dodać bezpośrednio do napoju lub deseru. Po przegryzieniu kulki pękają w ustach, uwalniając słodki, soczysty sok, który wzmacnia smak bubble tea i nadaje jej atrakcyjną teksturę.
Truskawka to smak dobrze znany, lubiany i bardzo uniwersalny, dlatego pasuje zarówno do herbat mlecznych, jak i zielonych, czarnych oraz owocowych. Kulki można wykorzystać także do smoothie, mrożonej kawy, drinków, koktajli, lemoniad, lodów oraz deserów warstwowych. Dobrze łączą się z mango, liczi, limonką, jagodą, brzoskwinią, ananasem czy kiwi, pozwalając tworzyć kompozycje lekkie, słodkie, deserowe lub bardziej orzeźwiające.
Opakowanie 3,2 kg, z wagą netto po odsączeniu 2,2 kg, jest praktyczne dla punktów Bubble Tea, kawiarni, lodziarni, food trucków i lokali gastronomicznych. Produkt marki IceCup dostępny jest w zestawie 1 szt., a minimalna ilość zamówienia wynosi 2 sztuki, także w różnych smakach. Truskawkowe kulki dobrze uzupełniają pełną ofertę Bubble Tea, obejmującą kubki 500-700 ml, szerokie słomki, syropy, koncentraty herbaciane, folie wieczkowe, kielichy oraz akcesoria do profesjonalnego serwowania napojów.
11 innych produktów w tej samej kategorii: