Kulki do Bubble Tea WIŚNIA 3.2kg
Kulki żelowe z płynnym środkiem o smaku wiśni w zalewie cukru inwertowanego. Przed użyciem, należy je odsączyć. Popping Boba to nie tylko doskonały dodatek do Bubble Tea, ale także do mrożonej kawy, smoothie, drinków czy deserów. Te małe, kolorowe kulki pękają w ustach, uwalniając orzeźwiający, owocowy sok. Dzięki nim napoje i desery zyskują nie tylko wyjątkowy smak, ale też atrakcyjną teksturę i element zabawy. Wypróbuj Popping Boba i wnieś swoje ulubione napoje na zupełnie nowy poziom!
Specyfikacja produktu
| O smaku | wiśni |
|---|---|
| Waga netto | 3.2kg |
| Waga netto (po odsączeniu) | 2.2kg |
| Ilość w zestawie | 1 szt. |
| EAN13 | 5906516603382 |
| Marka | IceCup |
Wartości odżywcze:
| Wartość odżywcza na 100g Dotyczy produktu po odsączeniu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 381 kJ /90 kcal |
| Tłuszcz w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g 0 g |
| Węglowodany w tym cukry | 22 g 22 g |
| Białko | |
| Błonnik pokarmowy | 0,9 g |
| Sól |
Po otwarciu: 1 miesiąc w temperaturze (0-12℃)
Przechowywać przed otwarciem: 0℃ - +35℃
Zalecane: Aby uzyskać najlepszy efekt konsystencji, zaleca się przechowywać w temperaturze (0-12℃) i chronić przed światłem, w przypadku dłuższego przechowywania (>1 miesiąc).
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Kulki do Bubble Tea WIŚNIA 3.2 kg to intensywnie owocowy dodatek typu popping boba, który nadaje napojom wyrazisty smak, głębszy kolor i przyjemny efekt pękania w ustach. Delikatna żelowa otoczka skrywa płynne wnętrze o smaku wiśni, dlatego po przegryzieniu perełki uwalniają soczystą, słodko-kwaskową nutę. To doskonały wybór do kompozycji, które mają być bardziej charakterne, mniej oczywiste i dobrze zbalansowane pomiędzy słodyczą a owocową świeżością.
Wiśniowe kulki świetnie sprawdzą się w klasycznej bubble tea na bazie herbaty czarnej, zielonej, jaśminowej lub owocowej, ale można je wykorzystać również w lemoniadach, smoothie, koktajlach, mrożonych napojach, drinkach bezalkoholowych oraz deserach lodowych. Bardzo dobrze łączą się z truskawką, jagodą, granatem, limonką, mango, brzoskwinią czy liczi, pozwalając tworzyć zarówno słodkie receptury deserowe, jak i bardziej orzeźwiające warianty sezonowe.
Opakowanie 3,2 kg, z wagą netto po odsączeniu 2,2 kg, jest praktycznym rozwiązaniem dla kawiarni, lodziarni, punktów Bubble Tea, food trucków i lokali gastronomicznych prowadzących regularną sprzedaż napojów. Kulki są zanurzone w zalewie z cukru inwertowanego, dlatego przed podaniem wystarczy je odsączyć i dodać bezpośrednio do kubka lub deseru. Produkt IceCup dobrze uzupełnia ofertę Bubble Tea z kubkami 500-700 ml, szerokimi słomkami, foliami wieczkowymi, syropami oraz koncentratami herbacianymi.
11 innych produktów w tej samej kategorii: