Syrop do granity OWOCE EGZOTYCZNE 5l
Syrop do granity i sorbetu o smaku owoców egzotycznych w kolorze zielonym o pojemności 5 litrów. Proporcje mieszania 1:7 (1l syropu, 7l wody).
Specyfikacja produktu
| Pojemność | 5 litrów |
|---|---|
| O smaku | owoców egzotycznych |
| Zalecane proporcje mieszania | 1:7 (1 litr syropu i 7 litrów wody) |
| Kolor | Zielony |
| Marka | IceCup |
Wartości odżywcze:
| Wartość odżywcza w przeliczeniu na 100 ml syropu | Wartość odżywcza w przeliczeniu na 100 ml rozcieńczonego sorbetu / granity | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 913 kJ / 216 kcal | 114 kJ / 27 kcal |
| Tłuszcz - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g 0 g | 0 g 0 g |
| Węglowodany - w tym cukry | 61.6 g 39 g | 7.7 g 4.9 g |
| Białko | 0 g | 0 g |
| Sól | 0.0125 g | 0 g |
Termin minimalnej trwałości: 24 mies.
Sposób przechowywania: Syrop przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać 30 dni, w chłodnym miejscu z dala od światła i intensywnych zapachów.
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Syrop do granity Owoce Egzotyczne 5 l to koncentrat dla punktów, które chcą wprowadzić do oferty smak kojarzący się z tropikalnym orzeźwieniem i wakacyjną lekkością. Gotowa granita ma zielony kolor, dzięki czemu wyraźnie wyróżnia się w maszynie oraz w przezroczystych kielichach IceCup. To ciekawa alternatywa dla klasycznych smaków, takich jak cola, cytryna czy malina, szczególnie tam, gdzie klienci chętnie wybierają bardziej owocowe, letnie kompozycje.
Koncentrat ma pojemność 5 litrów i przeznaczony jest do przygotowywania granity oraz sorbetu. Zalecane proporcje mieszania to 1:7, czyli 1 litr syropu na 7 litrów wody, co ułatwia szybkie przygotowanie większej ilości napoju o powtarzalnym smaku. Syrop sprawdzi się w lodziarniach, kawiarniach, food truckach, parkach rozrywki, punktach przy basenach, plażach, deptakach oraz na festynach i imprezach plenerowych. Owoce egzotyczne można podawać samodzielnie albo łączyć z mango, marakują, cytryną, limonką, arbuzem, niebieską maliną czy truskawką, tworząc wielokolorowe kompozycje.
Gotową granitę warto serwować w kielichach 350 ml i 500 ml, szczególnie z motywami palmy, flaminga, jednorożca, neonowej spirali lub klasycznym płaskim dekielkiem. Syrop należy przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu, a po otwarciu zużyć w ciągu 30 dni. To dobry wybór dla sprzedawców, którzy chcą dodać do menu tropikalny, intensywny i dobrze widoczny smak granity.
16 innych produktów w tej samej kategorii: