Kielich do granity PALMA 500ml / 60 szt.
kielichy do granity i sorbetu o wzorze palmy i pojemności 500 ml. W kartonie 60 sztuk.
Specyfikacja produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Wzór | Palma |
| Kolory (wieczka) | |
| Ilość w zestawie | 60 szt. |
| Kolor kielicha | Transparentny (bezbarwny) |
| Materiał | Wykonane z atestowanych surowców, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Całościowo wyprodukowane w Polsce. |
| Pakowanie | W opakowaniu zbiorczym do samodzielnego złożenia. |
| EAN13 | 5906395298396 |
| Marka | IceCup |
Producent: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Kielich do granity Palma 500 ml w opakowaniu 60 sztuk to atrakcyjny wybór dla punktów, które chcą serwować większą porcję mrożonego napoju w wakacyjnej, przyciągającej wzrok formie. Mniejsze pakowanie dobrze sprawdzi się przy testowaniu wzoru, obsłudze sezonowych wydarzeń, uzupełnianiu ekspozycji lub sprzedaży w lokalach, które nie potrzebują od razu dużego kartonu. Dekielek z motywem palmy od razu buduje skojarzenia z plażą, słońcem i letnim wypoczynkiem, dlatego świetnie pasuje do lodziarni, food trucków, kawiarni, punktów przy basenach, deptakach, promenadach oraz parkach rozrywki.
Pojemność 500 ml pozwala podać solidną porcję granity, sorbetu, smoothie, soku albo jogurtu mrożonego. Transparentny kielich dobrze eksponuje kolor napoju, a motyw palmy szczególnie dobrze współgra z tropikalnymi i owocowymi syropami do granity. Mango, ananas, pomarańcza, arbuz, cytryna, limonka, truskawka czy niebieska malina pozwolą stworzyć kompozycje, które wyglądają świeżo, wakacyjnie i bardzo sprzedażowo.
W zestawie znajduje się 60 sztuk kielichów do samodzielnego złożenia. Produkt wykonano z atestowanych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i nadaje się do profesjonalnej gastronomii sezonowej. Kielich oraz słomka mogą być myte i ponownie używane, co umożliwia oferowanie klientom dolewek do tego samego kubka. Model Palma 500 ml to praktyczne rozwiązanie dla sprzedawców, którzy chcą połączyć dużą porcję granity z lekkim, tropikalnym wzorem i wygodnym mniejszym opakowaniem.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także