Granita? Alternatywa dla miłośników niecodziennych deserów lodowych

Granita? Alternatywa dla miłośników niecodziennych deserów lodowych

Co więc posiada w sobie, że ludzie sięgają po nią coraz częściej?

Po pierwsze, nietypowa konsystencja, dotychczas znane nam lody na patyku czy w wafelku coraz częściej są zamieniane na pyszne desery w kielichach, czy kubkach. Wyróżnia je to, że składają się z mnóstwa malutkich zamrożonych granulek. Jest to baza tego deseru.

Następną istotną kwestią jest dobór smaku, oryginalna sycylijska granita ma smak cytrynowy. Znajdzie się również coś dla miłośników kawy, gdyż taki smak również jest dostępny na rynku. Nasza firma również ma, aż 16 rodzajów smaków syropu. Co więcej, charakteryzują się przepysznym smakiem, zapachem i kolorem m.in. cytryna, gruszka, pomarańcza, truskawka, limonka, zielone jabłuszko, owoce egzotyczne i wiele innych.

Prosty sposób na wykonanie orzeźwiającego deseru – granity
Granita

Ten deser, nie dość, że wygląda bajkowo, to jeszcze pysznie smakuje i jest bardzo łatwo dostępny. Coraz częściej możemy go spotkać na różnych festynach, w budkach gastronomicznych, barach, na nadbałtyckich plażach.

Icecup – kielichy do granity

Nasza firma oferuje nie tylko piękny kolor i smak deserów, ale również wygląd zewnętrzny opakowań, w jakich są sprzedawane. Jedni stawiają na prostotę w zwykłych kubeczkach, a inni mogą zrelaksować się przy pysznych deserach w wysokim kielichu np. z motywem palmy, czy pięknego kwiatu. I co najważniejsze taki deser może skosztować każdy, gdyż jego cena waha się między kilka a kilkanaście złotych, więc jest dostępna na każdą kieszeń!