Bobler til Bubble Tea BLÅBÆR 3,2 kg
Kulki żelowe z płynnym środkiem o smaku jagoda w zalewie cukru inwertowanego. Przed użyciem, należy je odsączyć. Popping Boba to nie tylko doskonały dodatek do Bubble Tea, ale także do mrożonej kawy, smoothie, drinków czy deserów. Te małe, kolorowe kulki pękają w ustach, uwalniając orzeźwiający, owocowy sok. Dzięki nim napoje i desery zyskują nie tylko wyjątkowy smak, ale też atrakcyjną teksturę i element zabawy. Wypróbuj Popping Boba i wnieś swoje ulubione napoje na zupełnie nowy poziom!
Produktspecifikation
| Om smagen | bær |
|---|---|
| Nettovægt | 3.2kg |
| Nettovægt (drænet) | 2.2kg |
| Antal i sættet | 1 stk. |
| EAN-13 | 5906516603382 |
| Mærker | IceCup |
Næringsværdi:
| Næringsværdi pr. 100g Vedrører produktet efter afdrypning | |
|---|---|
| Energiindhold | 381 kJ /90 kcal |
| Fedt heraf mættede fedtsyrer |
0 g 0 g |
| Kulhydrater heraf sukker |
22 g 22 g |
| Protein | < 0,1 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | < 0,2 g |
Efter åbning: 1 måned ved temperatur (0-12℃)
Opbevares før åbning: 0℃ - +35℃
Anbefalet: For at opnå den bedste konsistens anbefales det at opbevare ved en temperatur på (0-12℃) og beskytte mod lys ved længere opbevaring (>1 måned).
Manufacturer: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Jagodowe Popping Boba przyciągają swoim intensywnym kolorem i naturalnie słodkim, lekko kwaskowym smakiem. Doskonale pasują do herbat mlecznych oraz owocowych. Ich delikatna soczystość wprowadza leśny akcent, który podkreśla charakter każdego napoju lub deseru.
11 andre varer i den samme kategori: