Sukkeruld i bæger 1L / 12 stk.
Farverig candyfloss i en kop med en kapacitet på 1 liter. Pakket med 12 kopper candyfloss i én karton.
Produktspecifikation
| Kapacitet | 1 liter |
|---|---|
| Nettovægt | 1 liter (50g +/- 5g) |
| Antal i sættet | 12 stk. |
| Mærker | IceCup |
Næringsværdi:
| Næringsværdi pr. 100 g vat | |
|---|---|
| Energiindhold | 1700kJ / 400 kcal |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrater heraf sukker |
100 g 100 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Holdbarhedsdato: 12 mdr.
Opbevaringsmetode: Opbevar candyfloss på et tørt, skyggefuldt sted ved en temperatur på 5-25℃, væk fra varmekilder i tætsluttende beholdere. Beskyt mod sollys.
Manufacturer: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Sukkerfloss i kop, spand
Håndlavet sukkerfloss, som er sød, lækker og meget luftig. Vores produkt fås i en kop med en kapacitet på 1 liter og er flerfarvet, med overvægt af gul, pink og blå. Den kan nydes med det samme efter tilberedning, uden behov for en speciel sukkerflossmaskine. Vores sukkerfloss er ideel til fester, særlige lejligheder eller børnearrangementer.
Vores sukkerfloss er klar til at blive spist med det samme efter åbning og fås i en størrelse på 1 liter. Dens attraktive, flerfarvede udseende vil helt sikkert appellere især til børn og tiltrække opmærksomhed fra potentielle kunder i restauranter og turistområder. Vores sukkerfloss kræver ingen specielle apparater eller maskiner til forberedelse og er flerfarvet, med overvægt af gul, pink og blå. Vi er producent og distributør af sukkerfloss og leverer vores produkter både til detailkunder og erhvervskunder såsom restauranter, hoteller og grossister.
1 andre varer i den samme kategori: