Μπάλες για Bubble Tea ΡΟΔΑΚΙΝΟ 3,2kg
Ζελατινώδεις μπίλιες με υγρή γέμιση με γεύση ροδάκινου σε σιρόπι ινβερτοποιημένης ζάχαρης. Πριν από τη χρήση, πρέπει να στραγγιστούν. Τα Popping Boba δεν είναι μόνο ένα εξαιρετικό πρόσθετο για Bubble Tea, αλλά και για παγωμένο καφέ, smoothie, ποτά ή επιδόρπια. Αυτές οι μικρές, πολύχρωμες μπίλιες σπάνε στο στόμα, απελευθερώνοντας δροσιστικό, φρουτώδη χυμό. Χάρη σε αυτές, τα ροφήματα και τα επιδόρπια αποκτούν όχι μόνο μοναδική γεύση, αλλά και ελκυστική υφή και στοιχείο διασκέδασης. Δοκίμασε τα Popping Boba και ανέβασε τα αγαπημένα σου ροφήματα σε εντελώς νέο επίπεδο!
Προδιαγραφή προϊόντος
| Για τη γεύση | ροδάκινο |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 3.2kg |
| Καθαρό βάρος (στραγγισμένο) | 2.2kg |
| Ποσότητα στο σετ | 1 τεμ. |
| ean13 | 5906516603382 |
| Μάρκα | IceCup |
Διατροφική αξία:
| Διατροφική αξία ανά 100g Αφορά το προϊόν μετά την αποστράγγιση | |
|---|---|
| Ενεργειακή αξία | 381 kJ /90 kcal |
| Λίπος εκ των οποίων κορεσμένα |
0 g 0 g |
| Υδατάνθρακες εκ των οποίων σάκχαρα |
22 g 22 g |
| Πρωτεΐνη | < 0,1 g |
| Διαιτητικές ίνες | 0,9 g |
| Αλάτι | < 0,2 g |
Μετά το άνοιγμα: 1 μήνας σε θερμοκρασία (0-12℃)
Να φυλάσσεται πριν ανοιχτεί: 0℃ - +35℃
Προτεινόμενο: Για καλύτερη διατήρηση της σύστασης, συνιστάται αποθήκευση σε θερμοκρασία (0-12℃) και προστασία από το φως, σε περίπτωση μακροχρόνιας αποθήκευσης (>1 μήνα).
Manufacturer: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Οι ροδακινί μπίλιες Popping Boba είναι η πεμπτουσία της απαλότητας και της γλυκύτητας. Η διακριτική, φρουτώδης γεύση τους εμπλουτίζει κάθε ρόφημα, προσδίδοντάς του ελαφρότητα και καλοκαιρινό χαρακτήρα. Γεμισμένες με φυσικό χυμό ροδάκινου, αυτές οι μπίλιες ταιριάζουν τέλεια με το κλασικό φρουτώδες τσάι, καθώς και με επιδόρπια όπως παγωτά ή ζελέ.
11 ακόμα προϊόντα στην ίδια κατηγορία: