Vattacukor pohárban 400 ml / 84 db
Színes vattacukor 400 ml-es pohárban. Egy kartonban 84 pohár vattacukor található.
Termékspecifikáció
| Kapacitás | 400 ml |
|---|---|
| Nettó tömeg | 400 milliliter (20g +/- 5g) |
| A készletben lévő mennyiség | 84 db |
| Márka | IceCup |
Tápértékek:
| 100 g vattacukorra vonatkoztatott tápérték | |
|---|---|
| Energiaérték | 1700kJ / 400 kcal |
| Zsír | 0 g |
| Szénhidrátok amelyből cukrok |
100 g 100 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Minőségmegőrzési idő: 12 hó
Tárolási mód: A vattacukrot száraz, árnyékos helyen, 5-25℃ hőmérsékleten, hőforrásoktól távol, légmentesen záródó csomagolásban kell tárolni. Védeni kell a napfénytől.
Manufacturer: IceCup
IceCup - producent syropów i kielichów do granity
ul. Lwowska 16, 34-100 Wadowice, Polska
+48 33 823 20 30, +48 513 300 653, sklep@icecup.pl
Vattacukor pohárban, vödörben
Kézzel készített vattacukor, amely édes, finom és nagyon puha. Termékünk 400 milliliteres pohárban kapható, és többszínű, főként sárga, rózsaszín és kék színek dominálnak. Azonnal fogyasztható elkészítés után, nincs szükség speciális vattacukor-gépre. Vattacukrunk tökéletes bulikra, különleges alkalmakra vagy gyerekek részvételével szervezett rendezvényekre.
Vattacukrunk azonnal fogyasztható a csomagolás felbontása után, és 400 milliliteres kiszerelésben elérhető. Vonzó, többszínű megjelenése biztosan elnyeri a gyerekek tetszését, és felkelti a potenciális vásárlók figyelmét vendéglátóhelyeken és turisztikai településeken is. Vattacukrunk elkészítéséhez nincs szükség semmilyen speciális eszközre vagy gépre, és többszínű, főként sárga, rózsaszín és kék színek dominálnak. Vattacukor gyártója és forgalmazója vagyunk, termékeinket mind kiskereskedelmi, mind üzleti ügyfeleknek – például vendéglátóhelyeknek, szállodáknak és nagykereskedéseknek – szállítjuk.
1 hasonló termék ugyanazon kategóriában: